OSHO'nun Bo Ağacıyla Olan Muazzam Tecrübesi Oshotürk 1
Category: Psikoloji, Terapi

Tuvalet Eğitimi: Potansiyel Tehlike

Şimdi, çocuk bağırsak kaslarını kontrol edemez; bu zaman alır. Onların bu kontrolü sağlaması yıllar alır. Bu durumda onlar ne yapar? Onlar basitçe zorlarlar, basitçe anal mekanizmalarını kapatırlar ve bu yüzden onlar anal olarak takılı kalırlar.

Bu yüzden çok fazla kabızlık vardır. Kabızlıktan mustarip olan tek kişi insandır. Hiçbir hayvan kabızlıktan mustarip olmaz; vahşi doğada hiçbir hayvan kabızlıktan mustarip değildir. Kabızlık daha çok psikolojiktir; o muladhar‘a zarar vermektir.

Ve kabızlık yüzünden insan zihninde pek çok başka şey gelişir. İnsan bir biriktiren haline gelir – bilgi biriktiren, para biriktiren, sevap biriktiren – bir biriktirici olur ve mutsuz olur. O hiçbir şeyi bırakamaz! Neyi yakalarsa onu tutar. Ve bu anala olan vurgu yüzünden muladhar‘a çok büyük bir zarar verilir çünkü erkek ya da kadın cinsel organlarına gitmek zorundadır.

Eğer onlar oral ya da analda takılırsa asla cinsel organa gitmezler. O zaman anal takıntı o kadar önemli hale gelir ki cinsel organlar daha az önemli olmaya başlar. Bu yüzden çok fazla eşcinsellik vardır.

Anal merkezli olmak ortadan kalkana kadar ve kalkmadığı sürece eşcinsellik yeryüzünden silinmeyecektir. Tuvalet eğitimi çok büyük ve tehlikeli bir eğitimdir.

Deniz Meclis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir