oshoturk.com ziyaretçilerine OSHO ile ilgili kişisel gelişim içerikleri sunan blog, sosyal network (ağ) servisidir.

Kullanıcı oshoturk.com’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş olur. oshoturk.com önceden haber vermeden kullanım koşullarını güncelleyebilir. Kullanım koşullarının güncel versiyonuna ulaşmanız için gereken bağlantı her zaman için ana sayfada yer almaktadır.

oshoturk.com’un fikir, uygulama, içerik, altyapı başta olmak üzere telif ve diğer her türlü hakları oshoturk.com’a aittir. Kullanıcılar ve diğer üçüncü taraflar oshoturk.com’da sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez. Kullanıcı oshoturk.com’da yer alan içeriği ancak oshoturk.com’dan yazılı izin alarak veya açıkça kaynak göstererek, üzerinde herhangi bir değişiklik ya da düzenleme yapmadan kullanabilir. İçerikten yararlanan kullanıcı, internet ve diğer dijital ortamlardaki kullanımlarda oshoturk.com’a aktif bağlantı vereceğini kabul eder. Kullanıcı oshoturk.com’da yer alan içeriği broşür, basılı materyal, CD, DVD, internet dahil olmak üzere herhangi bir ortamda ticari amaçla kullanamaz. oshoturk.com tarafından üretilmeyen, başka kaynaklardan alınan içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

oshoturk.com kullanıcılarına sunduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriği referans göstererek kullanmaktadır. Herhangi bir içerikte hak ihlali olması halinde oshoturk.com’a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır.

oshoturk.com yasalara ve genel ahlak kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Herhangi bir içerikte yasalara ya da ahlak kurallarına aykırılık olması halinde oshoturk.com’a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır. Bununla birlikte oshoturk.com’da yer alan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı ya da doğrudan uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan oshoturk.com sorumlu tutulamaz.

oshoturk.com OSHO ile ilgili kitapların tanıtımını yapabilir. Ziyaretçileri bu materyallerin satışı için başka bir siteye yönlendirilebilir. Tanıtımdaki amaç ziyaretçilerin yaratıcılığını gelişimine katkıda bulunarak; onların kişisel gelişimine ve yaşam kalitesine destek olmaktır.

Ziyaretçiler oshoturk.com üzerinde içerik oluşturamaz. İçerik oluşturma oshoturk.com sitesi ekibi tarafından gerçekleştirilir.

oshoturk.com kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Kullanıcı oshoturk.com’a ve ona bağlı Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal medya platformlarındaki sayfalarına gönderdiği yorumlardan, eklediği içerikten ve diğer her türlü davranışından sorumludur. Kullanıcı burada yer verilen kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve ahlak kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. oshoturk.com uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

oshoturk.com kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgiler sistemin geliştirilmesi için istatistiki veri olarak kullanılmaktadır. Kullanıcının haberi olmadan kendisi hakkında kişisel bilgi toplanmamaktadır ve bilgiler herhangi bir kurum, kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

oshoturk.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir websitesinin bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdir.

oshoturk.com sayfalarında diğer sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir siteye bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere oshoturk.com’un faaliyet gösterdiği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Bu sözleşme önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, oshoturk.com’u her ziyaret edişinizde Kullanım Koşullarını yeniden gözden geçirmenizi öneririz.